Uczniowski Klub Sportowy PIŁKARZ Sosnowiec - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
KS GÓRNIK PIASKI 0:10 AKS NIWKA I SOSNOWIEC
KS GÓRNIK JAWORZNO 2:2 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
ORBITA II BUKOWNO 0:0 KKS CZARNI SOSNOWIEC
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 5:0 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ
AKADEMIA AKS NIWKA II 1:0 JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

Najbliższe spotkanie

AKADEMIA AKS NIWKA II KS GÓRNIK PIASKI
AKADEMIA AKS NIWKA II   KS GÓRNIK PIASKI
2015-04-20, 16:00:00

Klimontów ul Hubala Dobrzańskiego 99A

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

AKADEMIA AKS NIWKA II JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO
AKADEMIA AKS NIWKA II 1:0 JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO
2015-04-13, 16:00:00
Klimontów ul Hubala Dobrzańskiego 99A
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
AKADEMIA AKS NIWKA II - KS GÓRNIK PIASKI
JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - ORBITA II BUKOWNO
KKS CZARNI SOSNOWIEC - AF SILENT DĄBROWA GÓRNICZA
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - AKS NIWKA I SOSNOWIEC

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 287, wczoraj: 236
ogółem: 274 997

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

OŻAROWICE CUP 2015 rocznik 2003
Ładowanie...

Wydarzenia

Aktualności

2004 DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA CZAS ZACZĄĆ ! :)

  • autor: pilkarzsc2004, 2015-04-18 13:00

Już w najbliższą niedziele  19.04.2015r. rozpoczynamy pierwszą kolejkę rozgrywek Minimistrzostw Deichmana w kategorii U-11 (rocznik 2004/05). Miasto eliminacji naszych rozgrywek to Mysłowice.
Szczegóły w rozwinięciu...


Rocznik 2003

  • autor: pilkarzsc, 2015-04-18 12:43

              W najbliższy poniedziałek 20.04.2014 rozegramy kolejny mecz w  lidze Młodzika Młodszego rocznik 2003. Nasza drużyna zmierzy się w meczu u siebie z CKS Czeladź (poprzednio Górnik Piaski). W rundzie jesiennej wygraliśmy 4:3. Tym razem nasi chłopcy również będą chcieli wygrać. Zbiórka zawodników o godz: 15.00 na boisku w Klimontowie. Zabieramy zielone stroje, korki, ochraniacze, legitymacje i coś do picia. Mobilizacja na 1000%. Wychodzimy na boisko po to, aby wygrać. Do boju PIŁKARZ!!!

Kadra na mecz w rozwinięciu... 


Rocznik 2004 zaczynamy LIGE ORLIKA !

  • autor: pilkarzsc2004, 2015-04-17 22:01

Już w sobotę 18.04.2015 rozpoczynamy zmagania w Lidze Orlika Podokręgu Sosnowiec Gr. I Runde rewanżową (wiosenną) rozpoczynamy od mocnego uderzenia drużyny która jest 1 miejsce za nami w ligowej tabeli (6 miejsce po jesieni) drużyna MUKP II Dąbrowa Górnicza. Szczegółowe informacje w rozwinięciu newsa... 
 


2007 Deichman

  • autor: pilkarzSC2007, 2015-04-15 12:40

Drodzy Państwo,
już 19.04 rozpoczynamy pierwszą kolejkę rozgrywek Minimistrzostw Deichmana w kategorii U-9 (rocznik 2006/07).
Szczegóły w rozwinięciu...


Rocznik 2006

  • autor: pilkarzsc2006, 2015-04-15 10:56

Informuję że we wtorek dn. 21.04.2015r. odbędzie się trening wewnętrzny o godz 17:30-19:00. 
 

Trener Piotr Krupa 


Turniej Bieruń rocznik 2006

  • autor: pilkarzsc2006, 2015-04-13 13:52

Nasza drużyna rocznika 2006 grała w turnieju GOL Bieruń (12.04.2015). Mimo że w turnieju nie było wyznaczonych miejsc, zespół rocznika 2006 po wspaniałej grze, został w turnieju nie pokonany. Rozgrywając trzy mecze w fazie grupowej oraz jeden mecz w fazie finałowej, nie przegrała żadnego meczu tracąc tylko jedną bramkę i strzelając 13 bramek w całym turnieju . Bramkarze popisywali się wspaniałymi interwencjami, a zawodnicy w polu konstruowali znakomite akcje, co widać po bilansie bramek 13:1

Dziękuje wszystkim moim piłkarzom, cała drużyna spisała się na medal.

Trener Piotr Krupa ,, Jesteśmy Numerem Jeden"

Bramki, asysty i wyniki meczowe w rozwinięciu.


 


Turniej Bieruń rocznik 2006

  • autor: pilkarzsc2006, 2015-04-11 16:58

Ze względu na zmiany w terminarzu turnieju, nasz pierwszy mecz odbędzie się jako czwarty w turnieju.  Zbiórka na miejscu godz. 8:30.

Trener Piotr Krupa
,,Jesteśmy Numerem Jeden"


Archiwum aktualności


TRENINGI

Grupa 2003 trener Rafał Wójcik tel 504 997 276

WTOREK godz: 16.30-18.00  miejsce: BOISKO KLIMONTÓW

ŚRODA godz: 16.30-18.00 miejsce: BOISKO KLIMONTÓW

PIĄTEK godz: 16.30-18.00 miejsce: BOISKO KLIMONTÓW

Grupa 2004 trener Krystian Jawień tel 536 458 436

PONIEDZIAŁEK godz: 18.30-20.00  miejsce: ORLIK GIMNAZJUM nr 9 ul. Kalagi

ŚRODA godz: 17.30-19.00 miejsce: ORLIK GIMNAZJUM nr 9 ul. Kalagi

PIĄTEK godz: 18.30-20.00 miejsce: ORLIK GIMNAZJUM nr 9 ul. Kalagi

Grupa 2005 trener Konrad Koźmiński tel 698 346 003

WTOREK godz: 17.30-19.00 miejsce: ORLIK GIMNAZJUM nr 9 ul. Kalagi

CZWARTEK godz:17.30-19.00 miejsce: ORLIK GIMNAZJUM nr 9 ul. Kalagi

 PIĄTEK godz:17.00-18.30 miejsce: ORLIK GIMNAZJUM nr 9 ul. Kalagi

Grupa 2006 trener Piotr Krupa tel 500 169 119

WTOREK godz.16:00-17:30 miejsce Gimnazjum nr 9 ul Kalagi 9A

ŚRODA godz. 17:00-18:00 miejsce Plac Papieski 

PIĄTEK godz. 17:00-18:30 miejsce Plac Papieski

Grupa 2007 trener Grzegorz Szlachta tel 533 216 304

PONIEDZIAŁEK godz: 16.30-18.00 miejsce orlika: PLAC PAPIESKI ul. Gwiezdna

CZWARTEK godz: 16.00-17.30 miejsce orlika: GIMNAZJUM nr 9 ul. Kalagi

Grupa 2008 i młodsi trener Bartłomiej Musiał tel 609 736 767

PONIEDZIALEK godz: 17.30-18.30 miejsce orlika GIMNAZJUM nr 9 ul Kalagi

SRODA godz:16.00-17.00   miejsce orlika: PLAC PAPIESKI

TRENINGI BRAMKARSKIE trener Marcin Musiał tel 793 794 561

PONIEDZIAŁEK godz: 16.00-17.00 ORLIK PLAC PAPIESKI Grupa 2005 i młodsi 

ŚRODA godz: 17.00-18.00 BOISKO KLIMONTÓW Grupa 2003/4 

 

 

 

 

Reklama

Zegar

SPONSORING

CHCESZ ZOSTAĆ SPONSOREM NASZEJ SZKÓŁKI ? CHCESZ UFUNDOWAĆ KOSZULKI LUB INNY SPRZĘT DLA DZIECIAKÓW Z LOGO SWOJEJ FIRMY ? MASZ CIEKAWY POMYSŁ WSPÓŁPRACY ? ZGŁOŚ SIĘ BEZPOŚREDNIO DO TRENERA, 504 99 72 76 LUB NAPISZ MAILA: pilkarzsosnowiec@vp.pl