W rozwinięciu przedstawiamy podział grup który będzie obowiązywał od września 2016r. Przypominamy, iż zajęcia treningowe rozpoczniemy w drugiej połowie sierpnia. O dokładnym terminie poinformujemy w późniejszym terminie.
Do każdej z grup prowadzimy nabór. Bliższe informacje pod numerem telefonu 504 997 276
WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Rocznik 2005
Trener Koźmiński Konrad
1.Wojtylas Patryk
2.Rokicki Kacper
3.Winnicki Wiktor
4.Ciepichał Bartosz
5.Romański Mikołaj
6.Puczyński Mikołaj
7.Matyjas Oskar
8. Sator Oskar
9.Świerczyński Jakub
10.Leszczyński Kamil
11.Muniowski Szymon
12.Kuźniak Michał
13.Otwinowski Dominik
Rocznik 2006/2007 grupa niebieska
Trener Krupa Piotr
1.Niedośpiał Dominik
2.Jasiński Jakub
3.Klimczyk Bartosz
4.Bzowski Bartłomiej
5.Zimnal Antoni
6.Grochowski Filip
7.Kołodziej Jakub
8.Guzik Igor
9.Świątek Kacper
10.Krawiec Szymon
11.Piaszczyński Michał
12.Stasiak Kamil
13.Widłak Julian
14.Rogacz Igor
15.Zając Marcel
16.Jasiński Kacper
Rocznik 2006/2007 grupa biała
Trener Szlachta Grzegorz
1.Dziób Patryk
2.Nocuń Krzysztof
3.Orawiec Bartosz
4.Pasielak Oskar
5.Żabówka Mikołaj
6.Wołoszyn Miłosz
7.Bartoszek Wojciech
8.Matczak Mateusz
9.Kuźniak Maciej
10.Pasoń Wiktor
11.Biskup Wiktoria
12.Jędrusik Michał
13.Kumor Adrian
14.Kasprzyk Filip
15.Borkowicz Olivier
Rocznik 2008
1.Nocoń Szymon
2.Owczarek Oliwier
3.Ponikwa Kamil
4.Słabowski Mateusz
5.Karwat Bartłomiej
6.Pasielak Kacper
7.Maślanka Hubert
8.Boruta Kacper
9.Piszczek Piotr
10. Waszkiewicz Jakub
Rocznik 2009
Trener Musiał Bartłomiej
1.Skrzypek Hawier
2.Pająk Aleksander
3.Szymanowski Oskar
4.Mróz Miłosz
5.Lulek Jan
6.Pawłowski Wojciech
7.Porada Miłosz
8.Stojecki Kajetan
9.Wędzik Kosma
10. Skupień Kacper
11.Czarnecki Wojciech
12.Czarnecki Filip
13. Krawiec Tymon
Rocznik 2010 i młodsi
1.Widłak Krzysztof
2.Jencki Mateusz
3.Nowak Kacper
4.Musialik Patryk
5.Chudzik Jakub
6.Wójcik Filip
7. Ćwikła Bartosz
ROCZNIK 2012 trener Rafał Wójcik
Poniedziałek godz 19.00-20.30 orlik ul. Dormana
Czwartek godz 17.30-19.00 orlik ul. Dormana
Piątek godz 19.00-20.30 orlik ul. Dormana
ROCZNIK 2013/2014 trener Wiktor Weber
Poniedziałek godz 19.00-20.30 orlik ul. Dormana
Czwartek godz 17.30-19.00 orlik ul. Dormana
Piątek godz 19.00-20.30 orlik ul. Dormana
Sobota mecze ligowe
ROCZNIK 2015/2016 trener Damian Kruża
Wtorek godz 19.00-20.30 orlik ul. Dormana
Czwartek godz 18.30-20.00 orlik Plac Papieski
ROCZNIK 2017 i młodsi trener Bartłomiej Musiał
Wtorek godz 18.00-19.00 orlik ul. Dormana
Czwartek godz 16.30-17.30 orlik ul. Dormana
AKADEMIA BRAMKARSKA trener Marcin Musiał
Środa godz 19.00-20.00 orlik ul. Dormana
CHCESZ ZOSTAĆ SPONSOREM NASZEJ SZKÓŁKI ? CHCESZ UFUNDOWAĆ KOSZULKI LUB INNY SPRZĘT DLA DZIECIAKÓW Z LOGO SWOJEJ FIRMY ? MASZ CIEKAWY POMYSŁ WSPÓŁPRACY ? ZGŁOŚ SIĘ BEZPOŚREDNIO DO TRENERA, 504 99 72 76 LUB NAPISZ MAILA: pilkarzsosnowiec@vp.pl
|
dzisiaj: 101, wczoraj: 106
ogółem: 1 280 392
statystyki szczegółowe